Hoppa till sidans innehåll

SHB Mini,Midi,Maxi,Juniortennis

04 DEC 2017 17:07
Här finner ni deltagarlistan inför Handelsbanken Open nu i helgen


  • Uppdaterad: 07 DEC 2017 11:10

Mini Open inbjudan

Lördag 9/12 kl 09,30- 11,30 Samling kl 09,00

Deltagare

  1. Liam Linnerblad
  2. Nils Tärnqvist
  3. Helmer Gelinder
  4. Palina Eriksson
  5. Viktor Trampe
  6. Emil Murtic
  7. Sigge Gelinder
  8. Timur Kondratenko
  9. Filip Dahlqvist
  10. Riyan Naasir

Maxi Open Inbjudan

Lördag 9/12 kl 12.00-14.00. Samling kl 11.30

Deltagare

  1. Sofia Golovin
  2. Savanna Höglund
  3. Kerstin Ivarsson
  4. Martin Eriksson
  5. Arvid Gyllenstam
  6. Mourad Bernadette
  7. Miguel Mutangana
  8. Sonja Ivarsson
  9. Maria Karani
  10. Alice Fjällryd
  11. Henry Le
  12. Edvin Murtic
  13. Elliot Wicklander
  14. Aniza
  15. Sumeja
  16. Farhiya Naasir
  17. Leonardo Golparian

Juniortennis Open klass 1 Inbjudan

Lördag kl 14.30-16.30, Samling 14.00

  1. Mejem
  2. Mohamed -Amin Naasir
  3. Fatima Shobbar
  4. Navin Ratnayake
  5. Sara Möteus
  6. Ara Hassan
  7. Fahri Arici
  8. Alland Koyikoyan
  9. Daryan Koyikoyan
  10. Rashid Sekajja
  11. Keanna Carino
  12. Kosshin Ananshe
  13. Manar Hagui
  14. Michael B
  15. Cesar Hällmark
  16. Stella Holmqvist
  17. Mourad Bernadette
  18. Oliva Berglund
  19. Theodor Karanis
  20. William Bergström
  21. William Roos
  22. Martin Eriksson
  23. Malte Olsson
  24. Ludwig Andersson

Junioropen Klass 2 Inbjudan

Lördag 9/12 Kl 16.30-18.30 Samling kl 16.00

Deltagare

  1. Samuel Bradford
  2. Love Höglund
  3. Hanna Waldner
  4. Emilie Iradukunda 
  5. Tess Åkesson
  6. Axel Fjällryd
  7. Alice Plyhm
  8. Gabriel Emerén 
  9. Agnes Stark
  10. Stella Stenman
  11. Johanna Westerdahl
  12. Liban Mohamud
  13. Izabella Walder Mestanza
  14. Anton Ståhl
  15. William Ehnfors
  16. Marius Alf
  17. Noah Eklöf

Midi Open Inbjudan

Söndag 10/12 kl 09.00-11.00, Samling kl 08.30

Deltagare

  1. Algot Sinnerstad
  2. Maria Gerasimova
  3. Ludvig Chandorkar
  4. Arvid Gyllenstrand
  5. Linné Sannander
  6. Gustav Hiding
  7. Adrien Von Horn Plantey
  8. Alexander Gonzalez Hedqvist
  9. Maximilian Lindqvist
  10. Alexey Sysoev
  11. Noa Windal
  12. Edgar Chebat
  13. Gottfrid Gelinder
  14. Charlie Le
  15. Edvin Murtic
  16. FIlippa Pettersson
  17. Anton Lann
  18. Timur Kondratenko
  19. Elliot Wicklander
  20. Daniel Eriksson
  21. Sami Kollgård
  22. Yassine Kollgård
  23. William Levi
  24. Albert Essén 

Vi ses till helgen! Välkomna 

Skribent: Anton Johansson
Epost: Adressen Gömd

DubbelPartners


Postadress:
Örebro TK - Tennis
Landbotorpsallén 1
70226 Örebro

Kontakt:
Tel: 019331147
E-post: This is a mailto link

Se all info